Galerie i listy od właścicieli szczeniąt

List nr 1 - Akita


Droga Pani Agnieszko!
Tak jak pani prosiła wysyłam zdjęcia Kenseia , tej akity od suczki Koshi.
Gdzieś niedawno wyczytałem , że akity łatwo się uczą, ale wykonują polecenia tylko gdy uważają to za słuszne. Jeśli to prawda, to Kensei ma charakter prawdziwej akity. Spełnia polecenia i w ogóle reaguje na bodźce tylko gdy widzi kostkę lub smakołyk.
Jest uparty i leniwy, ale to mój kochany piesek podczas dłuższej nieobecności cierpliwe na mnie czeka. Jego łakomstwo jest wprost zabawne, przykład:jeśli ktoś w domu zje jogurt to wylizuje resztki, aż się uszy trzęsą.
Ostatnimi czasy we Wrocławiu, w rodzinie znajomych pojawił się Eurasier. Suczka, więc mam nadzieję że się polubią...

Najlepsze życzenia- Kamil z rodziną.Zdjęcia dołączone do listu:List nr 2 - Akita


Pani Agnieszko piszemy  dopiero po czterech miesiącach, ponieważ chcieliśmy zobaczyć jak piesek będzie się klimatyzował w naszej rodzinie. "Kiro"(tak żeśmy go nazwali) wprowadził do naszego domu dużo radości i zamieszania. Nie ukrywam że rasa „Akita Inu” jest bardzo wymagająca pod względem charakteru, do nauki posłuszeństwa trzeba mieć dużo cierpliwości, ale nie zamieniłbym tej rasy na inną. „kiro” jest bardzo wesołym i energicznym  psem, uwielbia długie spacery. Jako szczeniak zaskoczył  nas swoim zachowanie ponieważ nie miał tendencji do niszczenia różnych żeczy. Nasze dzieci(15 lat, 9 lat) mają z nim wspaniały kontakt, dużo się z nim bawią. Kiro jest podziwiany przez naszych znajomych i innych ludzi którzy mylą go z rasą „malamut”. Chcieliśmy podziękować za wspaniałego psa, którego mamy z Waszej hodowli.

List nr 3 - Akita


Witam!
Marumi wczoraj został zaszczepiony i odrobaczony, Pan doktor
powiedział, że się bardzo ładnie rozwija i przybiera na wadze, bardzo nas to cieszy.
Państwa pewnie również. Waży już 12 kilo. Dzisiaj idziemy na pierwszy prawdziwy spacer, nareszcie! już się nie moglimy doczekać. Nie będzie chyba większych problemów, ponieważ w ogródku Marumi nauczył się bardzo ładnie chodzić na smyczy.
Umie już siadać i podnosić łapkę kiedy prosi o smakołyk. Jest naprawdę bardzo pojętnym psiakiem.
Mamy teraz trzy dni przed wyjazdem, żeby go zapoznać ze światem zewnętrznym, ale napewno nie będzie żadnych problemów, ponieważ Marumi jest bardzo odważny i niczego się nie boi.
Pozdrowienia dla Pani i Pana Waldka.
Przesyłam kilka nowych fotek i napiszę po powrocie z wakacji.
Magda

List nr 4 - Akita - NOWY !!!


Witam!
Pani Agnieszko i Panie Waldku przesyłam kilka nowych fotek Marumiego.
Robi się coraz ładniejszy no i uszy się mu trochę podniosły, jeszcze trochę i chyba będą stojące.Ostatnio ma taki apetyt,że wszystko z miski znika,chodzimy na długie spacery bo Marumi je uwielbia.
Ćwiczymy chodzenie na ringówce i uczymy go stać przez chwilę w miejscu co nie jest łatwe bo on lubi się cały czas ruszać. Ale zobaczymy może się uda, ponieważ jest bardzo pojętnym psem i bardzo lubi smakołyki co ułatwia sprawę.Miałabym do Pani taką sprawę. Wspominała mi Pani,że ma kilka zdjęć brata Marumiego czy moglibyśmy je zobaczyć.
Oczywiście przesyłamy pozdrowienia dla Państwa i dla całej gromady psiaków.Zdjęcia dołączone do listu:

  • Akita - pieski z naszej hodowli
  • Akita - pieski z naszej hodowli
  • Akita - pieski z naszej hodowli
  • Akita - pieski z naszej hodowli