O nas
D

Zajmujemy się głównie rasami szwajcarskimi,

które nie są zbyt popularne w Polsce i naszym celem jest przybliżyć ludziom ich charakter i wygląd. Uważamy, że te psy zasługują na uznanie i troszkę większą popularność. W tym celu często jeździmy na wystawy i chcielibyśmy pokazać talent szwajcarskich ras w psich sportach, bo w tym są świetne.

Dla tych psów zrezygnowaliśmy z życia towarzyskiego,

wyremontowanego mieszkania w bloku i przenieśliśmy się tu gdzie im (i chyba także nam) żyje się o niebo lepiej. Mamy większy dom i ogrodzony ogród po którym mogą hasać do woli ;-) Ale wystarczy jedno spojrzenie w pysk uśmiechniętego, wybieganego i zadowolonego psa, żeby wszystkie żale związane ze zmianą trybu życia odeszły - wiemy, że jest i było warto!

Ewentualnym nabywcom szczeniąt zawsze służymy radą

, pomocą i zarówno oni jak i psiaki z naszej hodowli są u nas ZAWSZE mile widziani.

Chciałabym serdecznie podziękować

wszystkim osobom, które zakupiły pieski w mojej hodowli. Szczególnie za nadsyłane zdjęcia i listy. Również pragnę podziękować za wszystkie miłe i życzliwe słowa, życzenia oraz wyrazy szacunku. Jestem bardzo dumna z dotychczasowych szczeniaczków, które trafiają do wspaniałych domków, kochających ich właścicieli. Dalej będę starała się prowadzić hodowlę tak samo, wkładać tyle samo serca i zaangażowania w odchowanie i tak bardzo ważna wczesną socjalizacje szczeniąt. Pomimo iż psiaki moje mieszkają grupą w kojcach, również pewną część dnia spędzają ze mną w domu. Szczeniaczki natomiast zawsze wychowywane są w domu, przy ludziach oraz hałasach i odgłosach towarzyszących codziennemu życiu. Z pewnej już perspektywy  czasu prowadzenia hodowli zauważyłam, że warto aby szczeniaczki były w domu .Wpływa to znakomicie na ich przyszły charakter. Są kontaktowe, wesołe, odważne. Nie są lękliwe ani tym bardziej jak już podrosną agresywne. Nie boją się ludzi , są mile nastawione również do innych zwierząt .Właściciele piesków którzy postanowili iść z nimi do psiego przedszkola zgodnie stwierdzili ,że pan psycholog prowadzący zajęcia zauważył że szczeniak pochodzi z dobrego gniazda, że widać pracę hodowcy. Właśnie takie słowa uznania są miodem na moje serce . Dziękuje wszystkim.

Pozdrawiamy
Agnieszka i Waldemar Wiśniewscy




Nasza hodowla należy do: